Vzpomínka na setkání Lednice 2025 v fotografiích
Všechny fotografie: Libuše Heulerová
Jelikož všechno z toho krásného a pohodového setkání v Lednici bylo už napsáno, tak přidávám pouze několik fotografii.
Za to, že bylo moc krásné a pohodové patří velký DĚKUJI za perfektní organizaci Honzovi Raškovi.
Těším se na další...
Hodnocení článku:
14 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Nemohu Libuško ani ještě dnes uvěřit, že jsem s vámi s i60 zažila tak nezapomenutelné setkání v Lednici ♥ Vždy krásné fotky, dnes moc příjemně vzpomínkové ♥
Děvčata, díky ... to potěší....hezký den
Ráda jsem se opět podívala na známé milé tváře. Děkuji Líbo.
Marie Seitlová
2.7.2025 21:48
Libuš díky za krásné vzpomínkové fotky.
Anna Potůčková
2.7.2025 10:16
Nádherné fotky a také nádherné vzpomínky na další prima setkání. Tady je opravdu nádherně a jsem ráda, že od nás to je jen pár kilometrů a člověk tam může být klidně každý týden.
Marie Novotná
2.7.2025 06:43
Krásné vzpomínání .
Blanka Lazarová
1.7.2025 22:35
Libuš, parádní fotky. Díky.
Dana Puchalská
1.7.2025 18:59
Libuš, takové fotky mluví samy za sebe... (◕ᴗ◕✿)
Líbo, nádherná dokumentace.
Alena Tollarová
1.7.2025 18:09
Pěkně jsem si oživila vzpomínky. Až zase pojedu do Lednice, určitě si nenechám ujít návštěvu minaretu.
Fotografie jako vždy perfektní. Plus hezká vzpomínka.
Alena Vávrová
1.7.2025 17:38
Libko, díky! Jak jinak za od Tebe nádherné fotky ♥ .